دوره مدیریت پروژه و برنامه ریزی , دوره مدیریت پروژه , دوره کنترل پروژه msp , دوره های کنترل پروژه دانشگاه , آموزش کنترل پروژه مجتمع , دوره های کنترل پروژه دانشگاهی , دوره های آموزشی کنترل پروژه دوره کنترل پروژه تهران , دوره کنترل پروژه فنی , آموزش کنترل پروژه با msp , مدیریت پروژه pmbok , مدیریت پروژه آنلاین , آموزش مديريت پروژه , آموزش مدیریت پروژه pdf , آموزش مدیریت پروژه با ms project , آموزش مدیریت پروژه+نرم افزار , آموزش مدیریت پروژه با اکسل , آموزش مدیریت پروژه 2013 , دوره آموزش مدیریت پروژه msp
X

دوره مدیریت پروژه و برنامه ریزی

Resistive Economics | دوره مدیریت پروژه و برنامه ریزی

 

دوره مدیریت پروژه و برنامه ریزی چیست؟؟

دوره مدیریت پروژه و برنامه ریزی یک دوره ی کاملا تئوری درقالب محتوای آنلاین. یک میانبر واقعی برای صرفه جویی در وقت، انرژی و هزینه.

درباره دوره مدیریت پروژه و برنامه ریزی:

برنامه ریزی پروژه مجموعه ای از پیش بینی ها و سیاست گذاری هاست که به اجرای پروژه شکل میدهد؛ و اجرای پروژه اصولاً چیزی نیست جز محقق کردن برنامه پروژه. هدف از برنامه ریزی چیزی نیست جز آمادگی برای هر اتفاقی و همچنین تصمیم گیری در زمان درست. اصولاً برنامه ریزی پروژه یکی از اولین کارهایی است که باید انجام شود.موارد زیر باید در تمام اصول برنامه ریزی رعایت شوند.


حتی اگر قرار نیست پروژه یکباره برنامه ریزی شود ،بازهم باید برنامه کلان آن را در ابتدای کار تهیه کنید.

هیچ کاری را نمیتوان اجرا کرد، مگر اینکه پیش از آن به تفصیل برنامه ریزی شده باشد.

برنامه ریزی را نباید پس از تکمیل اولین نسخه متوقف کرد و باید همواره با اصلاح و بهبود دائمی آن امکان اجرای مناسب را فراهم کرد.

اطلاعات دوره آموزشی:
 آزمون آنلاین    مدرک مورد تایید سازمان
آنلاین(مجازی)
نحوه برگزاری:
8 | هشت ساعت
مدت دوره:
مدیران میانی
مخاطبین دوره :
624.000 ریال 
شهریه دوره:
 

امیر مولاییمدرس دوره

آگاهی بخشی عمومی و ارتقای سطح دانشی اقشار جامعه شامل تبیین ضرورت و اهداف، مفهوم شناسی واژگان کلیدی این گفتمان، افزایش سطح سواد و مهارت‌های اقتصادی، پاسخگویی به شبهات اقتصادی و تبیین نقش اقشار گوناگون جامعه در تحقق اقتصاد مقاومتی 

دوره های مرتبط با این دوره

 

 

دوره رهبری تحول در سازمان ها

تغییر اجتناب ناپذیر است و باید به منظور ایجاد تحولات سازنده و مؤثر در سازمانها، طراحی و مدیریت شود. جهان امروز نیاز فزاینده به آن نوع از رهبری دارد که به ایجاد سازمانهایی که به سمت فعال کردن پتانسیل های خود می پردازند بها دهد و در عین حال به حل بحرانها و شرایط اضطراری محیط کار بیندیشد.


اطلاعات بیشتر

دوره آموزشی اقتصاد مقاومتی

در این دوره به مفاهیم اصلی اقتصاد مقاومتی با محوریت اندیشه مقام معظم رهبری، بررسی تحریم‌های اقتصادی؛ آسیب شناسی ساختار اقتصاد، راهبردها و اقدامات اساسی در تحقق اقتصاد مقاومتی پرداخته شد.اطلاعات بیشتر

قانون برگزاری مناقصات

مناقصه عبارت است از روشی برای خرید کالا یا خدمات که تمامی پیشنهادهای رسیده در یک زمان و در حضور پیشنهاد دهندگان بررسی شده و پایین‌ترین قیمت قبول می‌گردد. "مناقصه" فرآیندی است رقابتی برای تأمین کیفیت مورد نظر (طبق اسناد مناقصه) که در آن تعهدات موضوع معامله به مناقصه گری که کمترین قیمت را پیشنهاد کرده باشد، واگذار می‌شود و مناقصه برای دسترسی به دو مولفه اساسی در خرید کالا و خدمات، به اجرا گذارده می‌شود.

اطلاعات بیشتر
دی ان ان