خلاقیت و نوآوری فردی , خلاقیت فردی , عوامل موثر بر خلاقیت+pdf , عوامل موثر بر خلاقیت دانش آموزان , عوامل موثر بر خلاقیت کودکان , تعریف خلاقیت و نوآوری , مقاله نوآوری , نوآوری و خلاقیت در کارآفرینی , دوره خلاقیت و نوآوری فردی
X

دوره خلاقیت و نوآوری (فردی)

Creativity and Innovation | خلاقیت و نوآوری(فردی)

 

دوره خلاقیت و نوآوری فردی چیست؟؟

دوره خلاقیت و نوآوری (فردی) یک دوره ی کاملا تئوری درقالب محتوای آنلاین. یک میانبر واقعی برای صرفه جویی در وقت، انرژی و هزینه.

درباره دوره خلاقیت و نوآوری فردی:

خلاقيت، نوآوري و کارآفريني سه مفهوم کلیدی و تاثیرگذار بر حرکت کلیه اجزا و ارکان نظام های اقتصادی پایدار، رو به رشد و در حال توسعه می باشند که متاسفانه آنچنان که باید و شاید به آن ها پرداخته نشده است یا به نوعی مفاهیمی ابتدایی و کم اهیمت شمرده می شوند. به عنوان نمونه بسیاری از مدیران و کارشناسان حوزه های مختلف کسب و کار هنوز تعریف دقیق و صحیحی از همین سه واژه در اختیار ندارند. خلاقیت یعنی بکارگیری توانایی‌های ذهنی برای ایجاد یا تبلور یک فکر یا مفهوم جدید. به پیاده ساختن ایده ناشی از خلاقیت که به صورت یک محصول یا خدمت تازه ارائه شود، نوآوری می گویند و در نهایت كارآفرينی (Entrepreneurship) باعث ايجاد ارزش افزوده اقتصادی از طريق بکارگیری نوآوری است.خلاقیت عبارت است از فرآیند یافتن راه‌های جدید برای انجام دادن بهتر کارها، یعنی توانایی ارائه راه حل جدید برای حل مسائل، یا ارائه فکرها و طرح‌های نوین برای تولیدات و خدمات جدید و استمرار آن پس از غیبت آن پدیده‌ها است ( آیت اللهی،1389). نوآوری فرایند اخذ ایده خلاق و تبدیل آن به محصول خدمات و روشهای جدید عملیاتی است(اخوان،1389).سرچشمه ومنشاء نوآوری انسان بوده و ماهیت آن حاصل یکی از استعدادهای بالقوه بشری است. (پیتر دراکر،1390). واتمن میگوید: اگربخواهید نوآور باشید بایستی تاحدی باز برخورد کنید،سعی فراوان کنید،اشتباهاتی مرتکب شوید،اگرافراد شکست نخورند احتمالا چیزی هم یاد نخواهند گرفت (اخوان،1389).

اطلاعات دوره آموزشی:
 آزمون آنلاین    مدرک مورد تایید سازمان
آنلاین(مجازی)
نحوه برگزاری:
6 | شش ساعت
مدت دوره:
مدیران پایه
مخاطبین دوره :
468.000 ریال 
شهریه دوره:
 

امیر مولاییمدرس دوره

به اشتراک گذاری رهیافتی برای حرکت سازمان های به سوي نوآوري سازماني (Organizational Innovation) و توسعه فرهنگ، تفکر و تکنیک های خلاقیت در راستای کارآفرینی، کارگاه های آموزشی خلاقیت و نوآوری

دوره های مرتبط با این دوره

 

 

دوره مبانی آینده پژوهی

فاهیم آینده‌های ممکن، محتمل و مرجح، تلاش برای ترسیم این آینده‌ها و تشخیص آینده ­ی مطلوب و سپس ارائه­ ی راهکارهایی برای نیل به آینده ­ی مطلوب در این بخش مورد بررسی قرار گرفته‌اند.در هنگام انتخاب آینده مطلوب از میان آینده‌های محتمل با یک فعالیت ارزش ­داوری رو به رو هستیم.

 
اطلاعات بیشتر

دوره رهبری تحول در سازمان ها

تغییر اجتناب ناپذیر است و باید به منظور ایجاد تحولات سازنده و مؤثر در سازمانها، طراحی و مدیریت شود. جهان امروز نیاز فزاینده به آن نوع از رهبری دارد که به ایجاد سازمانهایی که به سمت فعال کردن پتانسیل های خود می پردازند بها دهد و در عین حال به حل بحرانها و شرایط اضطراری محیط کار بیندیشد.

 

اطلاعات بیشتر

دوره نظارت همگانی و سرمایه اجتماعی

غییر اجتناب ناپذیر است و باید به منظور ایجاد تحولات سازنده و مؤثر در سازمانها، طراحی و مدیریت شود. جهان امروز نیاز فزاینده به آن نوع از رهبری دارد که به ایجاد سازمانهایی که به سمت فعال کردن پتانسیل های خود می پردازند بها دهد و در عین حال به حل بحرانها و شرایط اضطراری محیط کار بیندیشد.

 
اطلاعات بیشتر
دی ان ان