دانلود قانون مدیریت خدمات کشوری , آیین نامه اجرایی قانون مدیریت خدمات کشوری+pdf , آیین نامه اجرایی ماده 68 قانون مدیریت خدمات کشوری , ماده 68 قانون خدمات کشوری , قانون مدیریت خدمات کشوری سال 94 , متن کامل آیین نامه اجرایی قانون مدیریت خدمات کشوری , قانون مدیریت خدمات کشوری جدید , دستورالعمل اجرایی بند (9) ماده (68) قانون مدیریت خدمات کشوری , مدیریت خدمات کشوری , مدیریت خدمات کشوری چیست , مدیریت خدمات کشوری آیین نامه اجرایی , مديريت خدمات كشوري , قانون مدیریت خدمات کشوری متن کامل
X

دوره آشنایی با قانون مدیریت خدمات کشوری

The Law of Service Management of the Country | دوره آشنایی با قانون مدیریت خدمات کشوری

 

دوره آشنایی با قانون مدیریت خدمات کشوری چیست؟؟

دوره خلاقیت و نوآوری (فردی) یک دوره ی کاملا تئوری درقالب محتوای آنلاین. یک میانبر واقعی برای صرفه جویی در وقت، انرژی و هزینه.

درباره دوره آشنایی با قانون مدیریت خدمات کشوری :

قانون مدیریت خدمات کشوری مشتمل بر 128 ماده و 106 تبصره در جلسه مورخ هشتم مهر ماه 1386 کمیسیون مشترک رسیدگی به لایحه مدیریت خدمات کشوری مجلس شورای اسلامی طبق اصل هشتاد و پنجم 85 قانون اساسی تصویب گردید و پس از از موافقت مجلس با اجرای آزمایشی آن به مدت پنج سال، در تاریخ 18/7/1386 به تائید شورای نگهبان رسید و در تارخ 25/7/86 جهت اجرا طی نامه‌ای از سوی رئیس مجلس به دولت ابلاغ گردید.

اطلاعات دوره آموزشی:
 آزمون آنلاین    مدرک مورد تایید سازمان
آنلاین(مجازی)
نحوه برگزاری:
8 | هشت ساعت
مدت دوره:
کلیه کارمندان
مخاطبین دوره :
312.000 ریال 
شهریه دوره:
 

امیر مولاییمدرس دوره

آشنا ساختن کارشناسان با مبانی و مفاد قانون مدیریت خدمات کشوری

دوره های مرتبط با این دوره

 

 

دوره آشنايی با قوانين ومقررات اموال دولتی

قوانین جاری در کشور بخش جدا نشدنی کار مدیران در دستگاه های اجرایی بوده که بخش حفظ و نگهداری از اموال بی شک یکی از مهم ترین اجزا جهت صیانت از بیت المال در دستگاه های دولتی می باشد. این دوره جهت آشنایی با ضوابط و قوانین و مقررات حفظ و نگهداری از اموال دولتی برای مدیران عملیاتی، روسای ادارات و کارکنان مالی

 
اطلاعات بیشتر

دوره آشنايی با قانون مجازات اسلامی ؛ فصل تعديات ماموران دولتی

موضوعات و مواد قانوني مرتبط با وظائف و مأموریت های مدیران عملیاتی، میان و عالی، اشاره می شود. مدیران می توانند برای مطالعه و کسب اطلاعات بیشتر به منابع معرفی شده و دستورالعمل ها و دستورالعمل های مرتبط و مورد اشاره به درس مراجعه نمايند.               

 
اطلاعات بیشتر

آشنایی با قوانین دیوان محاسبات و محاسبات عمومی کشور

با وظایف دیوان محاسبات کشور آشنا شده و نسبت به مفاهیم، درآمد عمومی، وجوه عمومی، درآمد اختصاصی وغیره و همچنین نحوه کار هیأت های مستشاری و نظارت مالی اطلاعات لازم را کسب نمایند. 

                                                                                                              

 
اطلاعات بیشتر
دی ان ان