دوره آشنائی با قانون برگزاری مناقصات، دوره آموزشی قانون برگزاری مناقصات، دوره های آموزشی مناقصات، دوره آموزشی مناقصات، دوره های آموزشی امور قراردادها
X

The course of familiarization with the law of holding tenders | دوره آشنايی با قانون برگزاری مناقصات

 

دوره آشنايی با قانون برگزاری مناقصات چیست؟؟

دوره آشنايی با قانون برگزاری مناقصات یک دوره ی کاملا تئوری درقالب محتوای آنلاین. یک میانبر واقعی برای صرفه جویی در وقت، انرژی و هزینه.

درباره دوره آشنايی با قانون برگزاری مناقصات:

قانون برگزاري مناقصات مشتمل بر سی ماده و ده تبصره است که در جلسه علنی روز سه شنبه مورخ بیست و پنجم فروردین ماه یک هزار و سیصد و هشتاد و سه مجلس شوراي اسلامی تصویب و در تاریخ 03/11/1383 با اصلاحاتی در بند (ب) ماده (1) و بند (ب) ماده (28) و ماده (30) و حذف بندهاي (د)، (ه) و جزء (3) بند (ز (ماده (28) به تصویب مجمع تشخیص مصلحت نظام رسید که در ادامه برخی از مواد مهم ان را مورد بررسی قرار خواهیم داد و در ادامه و به منظور حمایت از توان فنی و مهندسی داخلی و ایجاد تسهیلات جهت صدور خدمات موادي از قانون حداکثر استفاده از توان فنی و مهندسی، تولیدي و صنعتی اجرایی کشور در اجراي پروژه ها و ایجاد تسهیلات به منظور صدور خدمات (مصوب 12 اسفند ماه 1375) که داراي هشت ماده است را خواهیم آورد که متن کامل هر دو قانون به پیوست در اختیار شما قرار دارد.  

ثبت نام دوره

اطلاعات دوره آموزشی:
 آزمون آنلاین    مدرک مورد تایید سازمان
آنلاین(مجازی)
نحوه برگزاری:
6 | شش  ساعت
مدت دوره:
مدیران میانی/پایه
مخاطبین دوره :
468.000 ریال 
شهریه دوره:
 

امیر مولاییمدرس دوره

این درس به پیشنهاد معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی رئیس جمهور و در راستاي توانمندسازي کارمندان و مدیران، که طراحی و اجراي برنامه هاي آموزشی کاربردي را به عنوان یکی از اهداف راهبردي و کلان به منظور بهبود و ارتقاي سطح کمی و کیفی عملکرد فردي و سازمانی و توسعه مهارت ها و توانایی هاي انجام کار در دستور قرار داده شده است.

دوره های مرتبط با این دوره

 

 

دوره مدیریت پروژه و برنامه ریزی

در چند سال اخیر و با شدت یافتن تحریم های یک جانبه و غیرانسانی غرب علیه جمهوری اسلامی ایران با هدف متوقف کردن برنامه های صلح آمیز هسته ای ایران، واژه ی جدید «اقتصاد مقاومتی» به ادبیات اقتصادی کشور اضافه و به فراخور حال و روز اقتصاد کشورمان مورد بحث قرار گرفته است.این واژه اولین بار در دیدار کارآفرینان با مقام معظم رهبری در شهریور سال 1389 مطرح گردید.

اطلاعات بیشتر

دوره آموزشی اقتصاد مقاومتی

در این دوره به مفاهیم اصلی اقتصاد مقاومتی با محوریت اندیشه مقام معظم رهبری، بررسی تحریم‌های اقتصادی؛ آسیب شناسی ساختار اقتصاد، راهبردها و اقدامات اساسی در تحقق اقتصاد مقاومتی پرداخته شد.

 

 
اطلاعات بیشتر

آشنایی با قوانین دیوان محاسبات و محاسبات عمومی کشور

با وظایف دیوان محاسبات کشور آشنا شده و نسبت به مفاهیم، درآمد عمومی، وجوه عمومی، درآمد اختصاصی وغیره و همچنین نحوه کار هیأت های مستشاری و نظارت مالی اطلاعات لازم را کسب نمایند.       اطلاعات بیشتر
دی ان ان